FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi napisz do nas, a na pewno uzyskasz wszelkie informacje.

24work to aplikacja służąca do ewidencji czasu pracy. Polega na samodzielnym uzupełnianiu godzin pracy przez pracowników, składaniu wniosków urlopowych i zarządzaniu nimi. Umożliwia również stałą kontrolę finansów, sprawne planowanie pracy oraz generowanie raportów i statystyk. Przez aplikację masz też możliwość wysyłania powiadomień do określonej grupy osób oraz kontroli zatrudnienia, szkoleń i badań lekarskich.

W celu dokonania zakupu usługi wypełnij formularz zgłoszeniowy lub skontaktuj się bezpośrednio z przedstawicielem naszej firmy pod numerem telefonu podanym w zakładce “kontakt”.

Podstawowy pakiet usług zakupisz już od 9,99zł! Decydując się na zakup naszej aplikacji, Klient zawiera umowę na czas nieokreślony, w której zobowiązuje się do opłaty abonamentu miesięcznego. Umożliwiamy również zakup usługi na rok z góry, co skutkuje zmniejszeniem ceny za pakiet dla Klienta. Dodatkowo oferujemy pełne wsparcie indywidualne. Po zakupie rocznego abonamentu Klient otrzymuje również możliwość wnioskowania o nowe moduły lub zrealizowania autorskiego modułu w naszej aplikacji w promocyjnej cenie.

Nie obowiązuje opłata aktywacyjna. Staramy się stale udoskonalać naszą aplikację, a jej przygotowanie pod danego Klienta wymaga czasu, przez co zastrzegamy sobie minimalną 10 osobową liczbę użytkowników usługi. Dzięki temu Klienci nie są obciążeni żadnymi dodatkowymi kosztami jak opłata aktywacyjna.

Samo założenie konta trwa kilka minut. Natomiast termin realizacji usługi ustalany jest indywidualnie według preferencji Klienta. Proces wdrożenia aplikacji do firmy przebiega w trzech prostych krokach. Pierwszym z nich jest wstępna konsultacja, podczas której określa się potrzeby Klienta oraz dopasowuje funkcjonalności aplikacji do jego wymagań. Następnie przygotowywana jest prezentacja aplikacji z uwzględnionymi założeniami. W ostatnim kroku, po akceptacji projektu aplikacji, rozpoczyna się jej wdrożenie w firmie, które uwzględnia szkolenie z działania aplikacji oraz wprowadzenie podstawowych danych.

Minimalna liczba osób związana jest z długim i skomplikowanym procesem przygotowania aplikacji. Chcąc uniknąć konieczności obciążania naszych klientów opłatą aktywacyjną, zastrzegamy sobie minimalną 10 osobową liczbę osób.

Wychodząc naprzeciw prośbom i wymaganiom naszych Klientów stworzyliśmy bezpłatne konto dla administratora systemu. Tym sposobem posiadając 25 pracowników, płacisz tylko za 25 kont, a 26 konto, czyli konto dla administratora systemu jest darmowe.

Oczywiście. Wstępne szkolenie z działania aplikacji odbywa się w dniu jej wdrożenia w firmie. Dodatkowo przez cały okres trwania usługi służymy indywidualnym wsparciem technicznym. Każdy z Klientów otrzymuje kontakt do wyznaczonego specjalnie dla niego konsultanta, który w każdej chwili doradzi i rozwiąże każdy problem. Co więcej, oferujemy kontakt poprzez live chat na naszej stronie internetowej, dzięki czemu szybko i sprawnie otrzymasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

W przypadku miesięcznej subskrypcji w celu rozwiązania umowy należy skontaktować się z naszym działem technicznym, który wytłumaczy proces krok po kroku. Umowa jest rozwiązywana w sposób natychmiastowy, nie ma żadnego okresu wypowiedzenia. Natomiast w przypadku subskrypcji rocznej usługa wyłącza się po upływie 12 miesięcy, jeśli płatność nie zostanie dokonana. W sytuacji rezygnacji z aplikacji w trakcie trwania rocznego pakietu, kwota za niewykorzystane miesiące nie zostaje zwracana.

Tak. Dodatkowe, pojedyncze funkcje do każdego z pakietów możesz dokupić w cenie 0,59zł.

Po dokonaniu zakupu każdy Klient otrzymuje login i hasło, którym loguje się do aplikacji internetowej 24work.